KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746473
*
nr 1374 6473
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Marin, monogramsignerad. Olja på pannå, 18x14 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 januari 2021
kl 18:45:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/1 00:21:58
1
200 kr
23/1 15:54:40
2
350 kr
24/1 17:08:57
3
400 kr
25/1 17:24:02
4
450 kr
25/1 18:07:18
3
600 kr
25/1 18:29:17
5
600 kr
25/1 18:29:17
3
600 kr (Budbetjänt)
25/1 18:36:52
5
Vinnande bud
25/1 18:38:31
6
800 kr
25/1 18:38:31
5
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsporträtt marin marinmotiv marinmålning olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:53
-
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:11
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:23
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1374 6473
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Marin, monogramsignerad. Olja på pannå, 18x14 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 januari 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/1 00:21:58 | 1 | 200 kr |
23/1 15:54:40 | 2 | 350 kr |
24/1 17:08:57 | 3 | 400 kr |
25/1 17:24:02 | 4 | 450 kr |
25/1 18:07:18 | 3 | 600 kr |
25/1 18:29:17 | 5 | 600 kr |
25/1 18:29:17 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
25/1 18:36:52 | 5 | Vinnande bud |
25/1 18:38:31 | 6 | 800 kr |
25/1 18:38:31 | 5 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsporträtt marin marinmotiv marinmålning olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:53 -
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:11 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:23